مقاربت دردناک

مقاربت دردناک

منظور از مقاربت دردناک این هست که زن، در طول رابطه جنسی احساس ناراحتی و درد داشته باشه. این احساس درد و ناراحتی اگه چند بار ادامه پیدا کنه، بتدریج باعث کمترشدن میل جنسی زن و باعث سرد شدن اون از رابطه زناشویی میشه و این مشکل در صورتی که رفع نشه ممکنه ضربات جبران ناپذیری به رابطه عاطفی و زناشویی زن و مرد وارد کنه.


 

احساس درد مقاربت معمولا بخاطر بیماری و دلایل پزشکی بوجود میاد که از مهمترین این دلایل میتونیم به خشکی واژن و وجود زخم و التهاب در ناحیه تناسلی زن اشاره کنیم.

خشکی واژن هم ممکنه به دلایل مختلف بوجود اومده باشه. ممکنه دلیلش هورمونی باشه; مثل یائسگی یا بارداری. و یا بخاطر این باشه که زن و مرد قبل از شروع رابطه جنسی، مرحله پیش نوازش و آمادگی رو بخوبی انجام نمیدن. اگه این مقدمات بدرستی انجام بشه و میل جنسی دو طرف کاملا تحریک شده باشه، رطوبت مورد نیاز توسط خود واژن تولید میشه و این رطوبت و لزجی باعث میشه عمل دخول بخوبی انجام بشه و دردناک نباشه.

راه دیگه برای رفع درد مقاربت و پیشگیری از ایجاد درد و ناراحتی، استفاده از روان کننده هاست. استفاده از روان کننده ها باعث میشه عمل جنسی لذتبخش‌تر و راحت‌تر انجام بشه. توصیه ما استفاده از ژل‌های روان‌کننده‌ای هست که بر پایه آب تولید شدن. ژل هایی که بر پایه آب تولید میشن، نیازی به شستشو بعد از عمل مقاربت ندارن و برخلاف ژل‌های روغنی، میشه اونها رو همزمان با کاندوم هم استفاده کرد و اینطوری نیست که مثل ژل های روغنی، بافت لاتکس کاندوم رو از بین ببرن و مشکلاتی مثل بارداری ناخواسته و مشکلات دیگه رو بوجود بیارن.

 

ما بعنوان یک ژل روان‌کننده خیلی‌خوب، ژل "پولونکس اس-تو" رو بهتون معرفی میکنیم. این ژل روان‌کننده برپایه آب و با استفاده از ترکیبات گیاهی: بابونه آلمانی، رزماری و بنزوکائین تولید میشه. بابونه آلمانی خاصیت ضد‌قارچ و ضدباکتری داره و زخم‌های ناشی از خشکی رو  به سرعت ترمیم میکنه. رزماری هم که از گیاهان شناخته شده تو زمینه تولید ژلهای مکمل جنسی هست، باعث بالا رفتن سرعت گردش خون در واژن میشه و همینطور میل جنسی رو، هم در زن و هم مرد، بالا میبره. ضمن اینکه وجود بنزوکائین تو ترکیبات پولونکس اس-تو که  بی‌حسی موضعی و خفیفی ایجاد میکنه، باعث کاهش درد مقاربت خانم‌ها میشه

 

مشکل مهم دیگه ای که بعضی از خانم‌ها تو رابطه زناشویی ممکنه داشته باشن، سردمزاجی و عدم تمایل به رابطه جنسی هست. حدودا یک‌سوم خانم‌ها با این اختلال مواجه هستن. سردمزاجی جنسی باعث میشه زن علیرغم میل باطنی و صرفا بخاطر حفظ رابطه با همسرش تن به رابطه جنسی با اون بده. سرد مزاجی عموما بخاطر تغییرات هورمونی و عدم تعادل هورمون‌های زنانه ، عدم توجه عاطفی و رفتار نامناسب مرد بوجود میاد. و آموزش دیدن مرد در زمینه جنسی و نوع رفتارش در قبل و بعد از انجام رابطه میتونه از سردی زن در رابطه جنسی جلوگیری کنه. با این وجود در صورتی که زن به هر دلیلی تمایلش به رابطه جنسی با همسر کم شده باشه، محصولاتی مثل ژل پولونکس اس_تری میتونن در رفع این اختلال استفاده بشن تا با چند بار استفاده این مشکل کاملا رفع بشه و زن در ارتباط جنسی با همسرش، میل جنسیش به شدت افزایش پیدا کنه و از اون لذت ببره.

ژل اس-تری پولونکس با استفاده از جنسینگ (که محرک میل جنسی هست)، ال‌آرژنین (که باعث افزایش سرعت گردش خون میشه و ترمیم کننده زخم هم هست) و کیوبب (که اون هم یک گیاه محرک جنسی هست) ساخته شده و استفاده از این ژل برای رفع سردمزاجی و برای افزایش میل جنسی خانم ها موکدا توصیه میشه.

 

محصولات پولونکس بر پایه آب تولید میشن و نیازی به شستشو، قبل و بعد از رابطه جنسی ندارن. ضمن اینکه این محصولات آنتی باکتریال و آنتی فانگال هستن و در رفع قارچ و باکتری در  بسیار موثرند. برای استفاده از ژل های پولونکس، باید چند دقیقه قبل از شروع رابطه، مقداری از ژل به محل مورد نظر مالیده بشه. این ژل‌ها کاملا از ترکیبات گیاهی ساخته شدن و برای استفاده، نیازی به تجویز پزشک ندارن.

 

دوست من! یادت باشه که رابطه جنسی یک فرآیند هست. نه یک عمل جنسی; که صرفا مقصدش رسیدن به ارگاسم و انزال باشه. بهترین رابطه جنسی زمانی بوجود میاد که زن و مرد به‌لحاظ عاطفی به هم نزدیک باشن و اصول رابطه جنسی مثل محیط مناسب، زمان مناسب و انجام پیش نوازی رعایت شده باشه. امیدوارم روزهای خوبی پیش رو داشته باشین.

 

برای مشاهده مشخصات و خرید ژل ضد درد بانوان، می‌توانید به وبسایت پولونکس مراجعه نمایید.

حامکوبیوتی حامی سلامت جامعه