فارماژل جنسی S1 پولونکس به واسطه داشتن عصاره سه گیاه دامیانا، موریا پوما و یوهمبی گردش خون در بافت تناسلی بانوان و آقایان را افزایش می‌دهد که نتیجه آن حفظ نعوظ یا ارکشن می‌شود. از طرف دیگر مواد موجود در این محصول از انزال زودرس در آقایان نیز جلوگیری می‌کند.

توضیحاتی در مورد عصاره های گیاهی موجود در این محصول:
1- دامیانا (Damiane یا Aphrodisiaca یا Turnera) یک درختچه کوچک معطر با ارتفاع یک تا 2 متر است و گل‌های کوچک زرد رنگ دارد که در اوایل تا آخر تابستان گل دهی می‌کند و میوه‌ای شیرین با عطر و طعم مشابه انجیر می‌دهد. این گیاه دارای برگ‌های دندانه دار به طول 10 تا 52 سانتی متر است که در واقع بخش دارویی گیاه می‌باشند و در زمان گل دهی گیاه برداشت می‌شوند. دامیانا در مکزیک، آمریکای مرکزی و غرب هند و هم چنین در آمریکای جنوبی می‌روید. این گیاه عموما به عنوان یک گیاه تجاری شناخته می‌شود و نام گیاه شناسی آن Turnera Afhrodisiaca است و همان گونه که از نام آن بر می‌آید در دوران باستان به عنوان یک افرودیازیک مورد استفاده قرار می‌گرفته است. برگ‌های این گیاه که بخش دارویی گیاه به شمار می‌روند، بدون مزه هستند. عصاره این گیاه برای آرامش اعصاب، کاهش قند خون، افزایش میل جنسی، حفظ نعوظ و جلوگیری از انزال زودرس مورد استفاده قرار می‌گیرد.
مکانیزم اثر دامیانا: پس از تحریک جنسی در زنان و مردان گازی به نلم نیتریک اکساید یا NO در بدن منتشر می‌شود که به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم تولید می‌گردد. در روش مستقیم این گاز از طریق بافت تناسلی و در روش غیر مستقیم از طریق برخی آنزیم‌ها مثل استین کولین تولید می‌گردد. این گاز فعال کننده چرخه ای به نام گوانتی لیت (Guantileit) یا GC در زن و مرد است. در این چرخه آنزیمی به تام گوانوزین تری فسفات یا GTP بوسیله گاز NO تبدیل به مونوفسفات حلقوی یا CGMP می‌شود. هر چه تولید CGMP بیشتر شود، گردش خون در بدن و به تبع بافت‌های تناسلی افزایش می‌یابد و به دنبال آن اتساع عروق و حفظ نعوظ یا ارکشن وجود خواهد داشت. در پروسه‌ی اورگاسم یا انزال CGMP توسط آنزیم PDE-5 تبدیل به GMP و غیر فعال می‌شود. فرآیند این تبدیل در کسانی که مشکل زودانزالی دارند به سرعت اتفاق می‌افتد و به همین دلیل پمپاژ خون در آلت تناسلی به سرعت کم می‌شود. در واقع برای حل مشکل زودانزالی در این افراد بایستی آنزیم PDE-5 مهار شود. این آنزیم دارای یک سری جایگاه فعال است که CGMP ها را به دام انداخته و آن‌ها را غیر فعال می‌کند. برای جلوگیری از این فرآیند ماده موثره‌ی موجود در گیاه دامیانا وارد عمل شده و جایگاه‌های فعال این آنزیم را اشغال می‌کند. در نتیجه CGMP آزاد شده و باعث افزایش گردش خون در بافت آلت تناسلی و در حفظ نعوظ می‌گردد.

2- موریا پوما (Muira puama یا Marapama یا Marapuama) درختچه‌ای از خانواده اولاکاسه با با برگ‌های به رنگ سبز روشن است که به صورت خوشه ای گل می‌دهد و هر خوشه آن معمولا دارای 4 تا 6 گل می‌باشد. برخی گونه های این درختچه تا 44 فوت ارتفاع دارند و برگ‌های آن معمولا بین 2 تا 3 اینچ هستند. پوست و ریشه این گیاه به شدت سخت و فیبری هستند و همین بخش‌ها هستند که استفاده دارویی دارند. عصاره این گیاه بوی ملایمی داشته و کمی مزه تند و شور دارد. گیاه موریا پوما یک گیاه بومی جنگل‌های بارانی آمازون است و آمریکای جنوبی است. عصاره پوست و ریشه این گیاه برای درمان افسردگی، تمدد اعصاب، حل مشکلات قاعدگی بانوان، کاهش فشارخون، افزایش میل جنسی و افزایش باروری آقایان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
فواید موریا پوما برای بانوان : یکی از عملکردهای اصلی این گیاه که کاشفان آمریکایی را به شدت به خود جذب نمود شهرت آن به عنوان یک آفرودیازیک قوی بود. مطالعه بر روی 212 خانم سالم با میل جنسی پایین جهت بررسی افزایش میل جنسی توسط این گیاه انجام شد. بعد از یک ماه استفاده از کپسول های این گیاه، 69 درصد از زنان تحت آزمایش گزارش دادند که میل و رضایت جنسی آن‌ها پس از مصرف این دارو افزایش یافته است.
فواید موریا پوما برای آقایان: با افزایش سن در اغلب آقایان سطح تستسترون کاهش و استروژن افزایش می‌یابد و به همین دلیل اغلب مردان با کاهش انرژی، کاهش میل جنسی و کاهش حجم عضلات در این دوره مواجه می‌شوند و بسیاری از آنان مستعد ابتلا به بیماری‌های پروستات می‌گردند. هر چند که قرن‌هاست از عصاره‌های گیاهی برای افزایش تستسترون و جلوگیری از تبدیل تستسترون به استروژن استفاده می‌شود اما در سال‌های اخیر نیز داروهای زیادی برای این منظور تولید شده‌اند. گیاه موریا پوما نشان داده است که موجب افزایش میل جنسی و حفظ حس شهوت در آقایان می‌گردد. آنتی اکسیدان موجود در این گیاه می‌تواند با بهبود عملکرد جنسی مردان از ابتلای ایشان به سرطان پروستات جلوگیری نماید. از طرف دیگر نیز این گیاه به حفظ نعوظ در مردان پا به سن گذاشته کمک می‌کند.
مکانیزم اثر موریا پوما: یکی از راه‌های تولید گاز NO از طریق آنزیم استیل کولین است. یا ترشح این گاز چرخه جنسی GC فعالتر می‌شود و اینترکورس اتفاق می‌افتد. این آنزیم دارای یک مهار کننده به نام استیل کولین استراز می‌باشد که با مهار این آنزیم انتشار گاز NO را کاهش می‌دهد. برای جلوگیری از مهار این آنزیم توسط استراز ماده موثر این گیاه وارد عمل شده و با مهار استیل کولین استراز باعث آزاد شدن استیل کولین و انتشار گاز NO بیشتر می‌شود و چرخه جنسی فعالتر می‌گردد.

3- یوهمبه یکی از 5 گونه pausinystalia است که جزء درختان همیشه سبز هستند. پوست این درخت دارای شکاف‌های طولی است و به راحتی کنده می‌شود. ضخامت پوست آن حدود 4mm و رنگ آن قرمز تا خاکستری یا قهوه ای می‌باشد. پوست داخلی این گیاه به رنگ صورتی و به صورت فیبری است و چوب نرم و زنده آن به زرد می‌باشد. طول این گیاه معمولا از 30 متر و قطر آن از 50 تا 60 سانتی متر تجاوز نمی‌کند. برگ‌های این درخت به صورت دسته ای رشد می‌کنند و ساقه هایی کوتاه (به طول حداکثر 2cm) دارند. شکل برگ‌های این درخت به صورت بیضی است و 11 تا 47 سانتی متر طول و 5 تا 17 سانتی متر عرض دارند. اندام مورد استفاده این گیاه پوست آن است که مزه تلخی دارد.  این گیاه در جنگل های پست غرب و مرکز آفریقا رشد می‌کند. این گیاه شهرت زیادی به عنوان یک آفرودیازیک قوی دارد و در داروهای سنتی آفریقا از دیرباز برای درمان مشکلات جنسی مورد استفاده قرار می‌گرفته است اما گسترش استفاده از آن پس از استعمار کشورهای آفریقایی توسط اروپایی ها آغاز شد. فواید این گیاه به عنوان یک آفرودیازیک قوی هم در اروپا و هم توسط FDA مورد تایید قرار گرفته است.
مکانیزم اثر یوهیمبه : در بدن آنزیمی با نام نوراپی نفرین وجود دارد که ترشح آن افزایش گردش خون و اتساع عروق و در نهایت حفظ ارکشن را به دنبال دارد. این آنزیم در بدن توسط مهار کننده آلفا-2 آنتاگونیست مهار می‌شود و باعث کاهش پمپاژ خود به درون آلت می‌گردد. برای جلوگیری از این اتفاق ماده موثره گیاه یوهیمبه وارد عمل شده و آنزیم آلفا-2 را مهار می‌کند. در اثر مهار این آنزیم گردش خون افزایش یافته و ارکشن یا نعوظ تقویت می‌شود.

ویژگی‌های ژل تاخیری و تقویت نعوظ S1 پولونکس:
این ژل با داشتن سه ماده موثره گیاهی که در توضیحات فوق معرفی شدند با افزایش گردش خون در بافت آلت تناسلی مردانه به تقویت و حفظ نعوظ، رفع سردمزاجی و پیشگیری از انزال زودرس کمک می‌کند. گیاه موریا پوما که عصاره آن در این محصول مورد استفاده قرار گرفته است یک ویاگرای طبیعی و جایگزینی مناسب برای ویاگرای شیمیایی می‌باشد.

نحوه مصرف ژل تاخیری و تقویت نعوظ پولونکس :
۱- قبل از نزدیکی مقدار مناسبی از ژل را بروی آلت تناسلی استعمال کنید.
۲- مقدار مناسب مصرف، متناسب با وضعیت بدنی شما پس از چند بار استفاده از ژل و بصورت تجربی مشخص می‌شود .
۳-به دلیل استفاده از محصولات کاملا گیاهی در تولید این محصول نیازی به شستن ژل از روی بخش های تناسلی پس از رابطه وجود ندارد.

احتیاط: پیش از استفاده از ژل روی بخش‌های تناسلی توصیه میشود موارد بهداشتی مربوط به این بخش‌ها انجام گردد.
هر چند  در استفاده از این محصول عوارضی گزارش نشده است اما در صورت بروز هر گونه حساسیت نظیر خارش شدید ، قرمزی پوست و یا سایر علائم مصرف را متوقف نموده و با پزشک خود مشورت نمائید.
در صورت تماس با چشم بلافاصله چشم را با آب سرد شستشو دهید.
روی بیضه ها و داخل مجاری ادرار استفاده نشود.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

فارما ژل لوبریکنت POLONEX S1

  • تولیدکننده: پولونکس
  • مدل کالا: POLONEX S1
  • موجودی: در انبار
  • 0 تومان


برچسب ها: محصولات جنسی پولونکس