درباره ما

گروه بازرگانی حامکو به منظور ترویج و گسترش فرهنگ سلامتی و بهداشت در جامعه و باسرمایه گذاری بخش خصوصی از شهریور ماه 1384 در مشهد مقدس آغاز به کار نمود.

شناساندن برندهای معتبر داخلی و بین المللی فعال در عرصه محصولات بهداشتی و حذف برندهای نامعتبر و نیز ایجاد آگاهی در جامعه جهت مصرف کالاهای مرغوب و با کیفیت از مهمترین دغدغه های مدیران حامکو در تمامی این سال ها بوده است.

برگزاری پنج همایش بزرگ و باشکوه در سطح داروخانه های استان خراسان  و فعالان حوزه سلامت، با هدف ایجاد فرصت های سرمایه گذاری و همکاری بین جامعه داروساز و صنعتگران و سرمایه گذاران، تجارب ارزشمندی را برایمان ایجاد نمود تا بتوانیم در کنار یکدیگر برای تامین سبد کالاهای بهداشتی مردم عزیزمان با قیمت منطقی و بالاترین کیفیت تلاش نماییم.

خداوند بزرگ را شاکریم که باز هم فرصتی دست داده تا با یاری شما عزیزان در راستای مسئولیت انسانی خود در تامین بهترین و بصرفه ترین محصولات بهداشتی و سلامت نه تنها در شرق کشور، که در اقصی نقاط میهن عزیزمان گام برداریم.

در همین راستا دست تمامی همکاران گرامی، سرمایه گذاران، تولید کنندگان، شرکت های توزیع، سالن ها و مراکز ارائه خدمات سلامت و زیبایی و کلیه علاقه مندان به خدمت در این عرصه را میفشاریم.